Ak máte záujem o elegantné ubytovanie v tichej časti hlavného mesta, kde Vás očakáva kompletne zariadený byt doplnený hotelierskymi službami, pozrite si prosím naše ponuky, ktoré môžete využívať za skvelé ceny v rôznych časových intervaloch, od jednej noci, cez niekoľko dní až po celé týždne!
Poskytujeme možnosť prenájmu apartmánov rôznych veľkostí priamo v Budapešti, medzi ktorými sa nachádzajú vhodné riešenia pre klientov prichádzajúcich samostatne, vo dvojici či s rodinou.
Pohodlie domova si môžete užívať každý deň bez ohľadu na to, či ste prišli na služobnú cestu alebo na výlet s rodinou.
Rozloha a typy ubytovacích možností:
Štúdio: 31-45 m²
Apartmán: 45 m²
Rodinný apartmán: 70 m²
Byty pozostávajúce z predsiene, samostatnej kuchyne, kúpeľne s vaňou alebo sprchou, obývačky a spálne sú zariadené a vybavené moderným nábytkom a doplnkami, väčšina z nich disponuje aj balkónom.
V bytoch s väčšou rozlohou sa okrem štandardného rozloženia a vybavenia nachádzajú 2 kompletne vybavené spálne a kúpeľňa pre hostí. Každodennú prácu počas služobnej cesty Vám uľahčí bezplatný prístup do WIFI siete a pracovný stôl, ktoré sú súčasťou každého apartmánu.
Hostia majú k dispozícii recepčné služby zahŕňajúce široké spektrum aktivít 24 hodín denne.
Zahraničným hosťom prichádzajúcim za účelom obchodných rokovaní alebo uzatvárania obchodov poskytujeme pomoc pri faxovaní, kopírovaní, vybavovaní rôznych iných záležitostí, ako napr. zabezpečenie lístkov do kina, na koncert alebo vybavenie pošty atď.
Vaše vozidlo môžete zaparkovať v krytej, stráženej, bezpečnej garáži monitorovanej kvalitným systémom bezpečnostných kamier.
Budapešť apartmány – Apartmány Premium si môžete prenajať za výhodné ceny s dôrazom na poskytovanie kvalitných služieb na vysokej úrovni, čoho dôkazom je aj vlastná reštaurácia a kaviareň nachádzajú sa v budove, kde si naši hostia môžu v kľude vychutnať výdatné raňajky, či večeru.
Poskytujeme Vám možnosť prenájmu apartmánov v Budapešti s ľahkou prístupnosťou v tichom, kľudnom prostredí.
Vybavenie apartmánov v plnej miere zodpovedá Vašim očakávaniam, preto nemusíte postrádať nič z Vášho domova.
Ponúkame Vám tiež početné doplnkové kúpeľňové a kuchynské vybavenie, naša plne mechanizovaná americká kuchyňa Vám poskytne všetky podmienky na prípravu jedál v prípade, že dostanete chuť uvariť si ho sami.
Pár krokov od apartmánového domu sa nachádza napr. supermarket, pošta a ďalšie dôležité inštitúcie, ako napr. Sobášna sieň, takže aj tie najdôležitejšie služby sú len na dosah od Vás!
Apartmánový dom Premium poskytujúci nadštandardné služby v oblasti prenajímania budapeštianskych apartmánov Vás srdečne očakáva!